panele szklane Axitech

Zdjęcia i panele szklane w wystroju wnętrz

Szkło od dawna jest bardzo ciekawym i wdzięcznym materiałem, który potrafi ozdobić nasz dom w sposób niebanalny. Kiedyś nasze babcie zbierały szklane wazony, kieliszki, misy i wystawiały je w witrynach jako ozdobę mieszkania. Takie aranżacje kiedyś były bardzo powszechne.

Obecnie również możemy ozdobić wnętrza szkłem, ale w zupełnie inny sposób – nowocześnie, a zarazem przytulnie. Szkło dzięki zastosowaniu pewnych technik nie jest produktem zimnym, lecz ocieplającym wnętrze. Dostępnych jest wiele zastosowań szkła w wystroju wnętrz. Mogą być to zdjęcia na szkle, zarówno nasze własne, jak i wybrane z bogatej oferty dostępnych gotowych fotografii i grafik.

Kolorowe obrazki czy zdjęcia schowane pod taflą szlachetnego przezroczystego szkła sprawią, że pomieszczenie, w którym je powiesimy będzie bardziej przytulne i oryginalne. W zależności od doboru grafik możemy stworzyć każdy efekt, jaki chcielibyśmy uzyskać w danym wnętrzu, zarówno go ocieplić jak i nadać surowości czy elegancji. Wszystko zależy od naszej wyobraźni i współpracy. Bardzo ciekawym pomysłem są również panele szklane, które możemy wykorzystać w niemalże każdym pomieszczeniu. Może być to kuchnia – panel szklany umieszczony pomiędzy szafkami; łazienka – jako ciekawa alternatywa dla płytek; salon, sypialnia, pokój dziecięcy – zamiast obrazów lub tapet.
Idealnie też się sprawdzą w miejscach publicznych, jak restauracje, biura, szkoły, przedszkola, salony kosmetyczne czy fryzjerskie. Należy tylko wybrać odpowiednią grafikę, rozmiar paneli, a montaż jest już dziecinnie prosty.

fot. axitech.pl

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *