krówki weselne - mleczne krówki

Podaruj gościom weselnym krówki z nadrukiem

Kiedy planujemy ślub, jedną z najważniejszych rzeczy jest określenie liczby gości i wypełnienie zaproszeń ślubnych. Zaproszenia ślubne są dostępne w wielu wersjach i formach.

Krówki dla gości weselnych 

Możemy wybrać zarówno tradycyjne wzory, jak i kolorowe, zapisane sentencjami i zindywidualizowane; tak aby każdy gość poczuł się wyjątkowo. Wszystko zależy od tego, jak dużo środków jesteśmy w stanie przeznaczyć na ten cel. Tanie zaproszenia są zazwyczaj jednobarwne i monolite.  Najczęściej, na wesela, zapraszamy jedynie najbliższą rodzinę i dobrych znajomych. Od dawien dawna, przyjął się zwyczaj, iż powinniśmy osobiście stawić się u każdego zaproszonego i wręczyć mu zaproszenie na ślub. Zaproszenia ślubna zazwyczaj znajdują się w koperta ozdobna, która jest intytulowana i przeznaczona dla konkretnej osoby. Odwiedzając każdego gościa, pokazujemy mu szacunek.

Zaproszenie to podarunek, który zostanie z gośćmi na całe życie. Będą mogli przechowywać je i po latach przypomnieć sobie o ślubie Mile widziane są również wszelkie inne podarki, które przypomną o ceremonii, np. cukierki z nadrukiem weselnym . Wiele par młodych decyduje się podarować gościom krówki weselne albo inne cukierki zamknięte w ozdobnym słoiku i przewiązane kokardą z imionami młodej pary. Krówki dla gości weselnych są bardzo przyjemnym prezentem, który z pewnością pomoże zachować miłe wspomnienia o imprezie weselnej. Warto przemyśleć zorganizowanie takiej niespodzianki dla gości – cena całego przedsięwzięcia nie jest wysoka, a satysfakcja jest gwarantowana.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *