krówki reklamowe z logo - Super Słodycze

Krówki reklamowe – niespodzianka dla klientów

Krówki reklamowe z logiem firmy są doskonałym nośnikiem reklamy. Jest to bowiem jeden z ulubionych słodyczy nie tylko dzieci, ale również osób dorosłych. Firmy obecni dbają, aby krówki z logo posiadały tylko i wyłącznie naturalne składniki, do których należy zaliczyć prawdziwe masło. W ten sposób słodycz będzie potencjalnym klientom rozpływał się w ustach.

Krówki reklamowe

Krówki z logo wykorzystywane są przez firmy nie tylko na spotkaniach firmowych czy galach biznesowych, ale również na targach pracy. Stworzenie produktu jest niezwykle proste. Wystarczy zaprojektować papierek, w który następnie będzie owinięta krówka. Oczywiście można korzystać z gotowych projektów, jednak klienta najbardziej zachęci indywidualny projekt.

Można nie tylko tworzyć elementy zewnętrzne, ale również dodawać ciekawe napisy w środku. Można zdecydować się na cytat albo motto firmowe. Należy pamiętać, że narzędzie marketingowe będzie skuteczne jeżeli zostanie dopasowane nie tylko do charakteru biznesu, ale również jego potrzeb czy posiadanych zasobów finansowych.

Atutem krówek reklamowych jest także ich bardzo niska cena. Warto wiedzieć, że za kilogram słodkości trzeba zapłacić zaledwie kilkanaście złotych. Do zalet należy również zaliczyć bardzo długi okres ważności, który może wynosić nawet 18 miesięcy. W ten sposób firma, która zaopatrzy się w tego rodzaju produkty przez 1,5 roku nie będzie musiała się martwić o słodkości na różnego rodzaju spotkaniach firmowych, targach branżowych czy tematycznych eventach biznesowych.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *