nowe mieszkania

Czy kupić nowe mieszkanie?

Wiele osób zastanawia się czy lepiej kupić nowe mieszkanie i zaciągnąć kredyt na kilkanaście lat, czy może lepiej jest wynajmować mieszkanie. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Jeśli nie wiążemy swojej przyszłości z jednym miejscem, to znacznie lepiej będzie wynajmować mieszkanie.

Jeśli jednak nie planujemy w najbliższych latach przeprowadzki, oczywiście nigdy nie przewidzimy przyszłości to znacznie lepiej jest zakupić nowe mieszkania w Krakowie, na przykład na https://www.taniemieszkania.pl/krakow. Zakup mieszkania to bardzo dobra inwestycja własnych środków finansowych.

Obecnie branża budowlana ma się bardzo dobrze, wszystko za sprawą ustawy deweloperskiej, która spowodowała, że nie słyszymy już spektakularnych upadków deweloperów. Inwestycje mieszkaniowe to świetne rozwiązanie również dla osób, które mają więcej oszczędności i zastanawiają się nad sprawdzoną inwestycją.

Inwestycja w mieszkanie jest bardzo bezpieczna i w przypadku wynajmu tego mieszkania znacznie bardziej opłacalna aniżeli lokowanie środków finansowych w lokaty. Lokaty bowiem są oprocentowanie obecnie na bardzo niskim poziomie, że praktycznie nie mamy z nich żadnych przychodów. Pamiętać należy jedynie, że w przypadku nowych mieszkań będziemy potrzebowali dodatkowych środków, aby urządzić nasze nowe mieszkanie.

Nowe mieszkania są oddawane w stanie deweloperskim, więc będziemy musieli je wykończyć od samych podstaw. Niestety wykończenie mieszkania nie należy do najtańszych. Jednak jeśli wykończamy nasze mieszkanie mamy możliwości decydowania o wszystkim od samych podstaw.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *